Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Jihomoravský kraj Inzerát: 4917 29.08.2012 11:07
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Vyklidíme+Odvezeme ZDARMA !!!

Cena: -----

ekolog.zlikvidujeme..staré a nepotřebné věci..z Vašich sklepů,půdy,zahrady,pozůstalosti, dílen příp.výrob.hal,fabrik,průmysl.zon, apod...šrot, KOVOVÝ ODPAD, BAREVNÉ KOVY, ŽELEZO, PRAČKY ,TROUBY,VANY,OHŘÍVAČE VODY, LEDNIČKY,KAMNA,RADIÁTORY,SPORÁK, staré plechy, pletiva,katalyzátory ,autovraky, motory,i hrubý kovový odpad,autobaterie apod...zcela zdarma...po celém území Jihomoravského kraje..příp.přilehlého okolí...domluva, spolehlivost, rychlost.. ...volejte 773870870


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Marek Král
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: kralmarek111@seznam.cz
telefon Telefon: 773870870
TOPlist